KEYiFCiYiZ!
KEYİFCİYİZ! forum'da üye olmadan dolaştığınız agılanmıştır! KEYİFCİYİZ! forum'dan en iyi şekilde yararlanmak için Üye olunuz eğer üyeliğiniz varsa Giriş yapınız! Wink

KEYİFCİYİZ! Forum Yönetimi[/center]

Join the forum, it's quick and easy

KEYiFCiYiZ!
KEYİFCİYİZ! forum'da üye olmadan dolaştığınız agılanmıştır! KEYİFCİYİZ! forum'dan en iyi şekilde yararlanmak için Üye olunuz eğer üyeliğiniz varsa Giriş yapınız! Wink

KEYİFCİYİZ! Forum Yönetimi[/center]
KEYiFCiYiZ!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sitemize Acil Grafiker Aranıyor Bize Başvurun (T!G3R' e Öm Atın!)

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Otomatik kullan özelliğini kişiselleştirin

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Otomatik kullan özelliğini kişiselleştirin Empty Otomatik kullan özelliğini kişiselleştirin Perş. Ağus. 19, 2010 6:55 pm

ραтя¢ασѕ

ραтя¢ασѕ
Moderator

Dijital kameranızı bilgisayara bağladığınızda ya da CD ve DVD'lerinizi sürücüye yerleştirdiğinizde karşınıza birden fazla seçenek çıkıyor. Bu seçeneklerle örneğin DVD içeriğini Windows Gezgini'yle görüntüleyebilir ya da Media Center ve Media Player gibi araçlarla oynatabilirsiniz.

Vista'nın sizi her defasında aynı seçimle baş başa bırakmaması ve bazı medya türlerini için her seferinde aynı eylemi gerçekleştirmesi elinizde.

Medya türleriyle tercih edilen eylemleri kalıcı olarak eşleştirmek elinizde. Bunun için Başlat / Denetim Masası'ndan Donanım ve Ses'e tıklayın ve sonrasında Otomatik Kullan'ı seçin. Denetim Masası için "Klasik Görünüm" tercih edilmişse aynı pencereye Otomatik kullan simgesine çift tıklayarak doğrudan ulaşabilirsiniz. Açılan iletişim penceresinden AutoPlay özelliğini dilediğiniz şekilde yapılandırabilirsiniz.
İşletim sisteminin farklı medya ve aygıt türleriyle karşılaştığında hangi tepkiyi vereceğini bu listeden görebilirsiniz. Medya'dan, Müzik CD'si, Geliştirilmiş ses CD'si, DVD filmi, Yazılım ve oyunlar, Resimler, Video dosyaları, Ses dosyaları, Boş DVD, Karmaşık içerik ve Blu-ray Disk filmi bu listenin öğelerinden. Windows Aygıtlar alanında ise dijital kameranızı ve onunla ilgili eylem tercihinizi ekrana getiriyor. Türlerden herhangi biri için belirli bir eylem belirlemek istemiyorsanız Her seferinde bana sor'u seçerek o medya türüyle ilgili seçimin her defasında yeniden ekranda belirmesini sağlayabilirsiniz. Kaydet'e tıklayarak değişiklikleri onaylayın.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]