KEYiFCiYiZ!
KEYİFCİYİZ! forum'da üye olmadan dolaştığınız agılanmıştır! KEYİFCİYİZ! forum'dan en iyi şekilde yararlanmak için Üye olunuz eğer üyeliğiniz varsa Giriş yapınız! Wink

KEYİFCİYİZ! Forum Yönetimi[/center]

Join the forum, it's quick and easy

KEYiFCiYiZ!
KEYİFCİYİZ! forum'da üye olmadan dolaştığınız agılanmıştır! KEYİFCİYİZ! forum'dan en iyi şekilde yararlanmak için Üye olunuz eğer üyeliğiniz varsa Giriş yapınız! Wink

KEYİFCİYİZ! Forum Yönetimi[/center]
KEYiFCiYiZ!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sitemize Acil Grafiker Aranıyor Bize Başvurun (T!G3R' e Öm Atın!)

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tanıtım Uzmanı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Tanıtım Uzmanı Empty Tanıtım Uzmanı Cuma Ekim 22, 2010 4:33 pm

ads9874

ads9874
*

Site Adresi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Site Kuruluş Tarihi : 2010
Site Hakkında Tanıtım : Domain Satış ve Bilgilendirme Platformu olarak tanıdığımız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesi ilk aşamada misyonuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yurt dışındaki yerli domainleri ihalelere girip, satın alarak yerli son kullanıcılarına cüzi karlarla ulaştırma çabası takdire şayandır. Kaliteli bir domaini 1.000 TL ye alan bir kişi o domain için en az 5.000 TL fiyat istemektedir. Ve bu satışı da son kullanıcılarına aşağı yukarı 3.000 - 5.000 arasında gerçekleştirebilmektedir. Sabrederse... Ancak bu platform %10 %20 kar marjıyla hızlı döngü prensibiyle çalışmaktadır. Domain / Alan adı alınır, 1-2 aya son kullanıcısına ulaştırılır... Belki de sizin de ilginizi çeken bir domain vardır, şiddetle ziyaret etmenizi öneririm. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]